Δευτέρα 10 Φεβρουαρίου 2014

9-2-2014 Π.Ο ΣΑΡΤΗΣ - Α.Σ ΑΣΤΗΡ 0 - 2

Ένα  εύκολο  Κυριακάτικο  απόγευμα  με  ρεσιτάλ  χαμένων  ευκαιριών  είχε  η  ομάδα  μας  η  οποία  νίκησε  με  0 – 2  την  ομάδα  του   Π.Ο  ΣΑΡΤΗΣ  . Η  ομάδα  μας έκανε  μέτρια  εμφάνιση  αλλά  είχε πολλές χαμένες  ευκαιρίες  για  να   διευρύνει  το  σκορ με τους  ποδοσφαιριστές  να  μην  έχουν  καθαρό  μυαλό  στα  τελειώματα,  ενώ  έχασε  και  πέναλτι  που  εκτέλεσε  ο  Τρικαλιώτης. Μετά  και  την  ολοκλήρωση  της  20ης  αγωνιστικής  η  ομάδα  μας  βρίσκεται  στην  Δεύτερη  θέση  με  49  βαθμούς. Το  1-0  έγινε    με  αυτογκόλ  στο  πρώτο  ημίχρονο  ενώ  το  2-0  το έγινε από  τον  Γιαννέλη  Β  στο  δεύτερο  ημίχρονο.

Η  Διοίκηση  θέλει  να  ευχαριστήσει  τον  κόσμο  που  για  μια  ακόμη  αγωνιστική  ήταν  παρών. Το  επόμενο  ραντεβού στο  γήπεδο  μας  με  αντίπαλο  την  ομάδα  του  Μεταγγιτσίου.