Κυριακή 23 Φεβρουαρίου 2014

ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΑΣΤΗΡ 1957 1 - 6

Από  τα  πιο εύκολα  απογεύματα  του  φετινού πρωταθλήματος   είχε  η  ομάδα  μας  αυτή  την  Κυριακή  όπου  και  νίκησε  με  1-6  την  ομάδα  της  Μεγάλης  Παναγίας  εκτός  έδρας,  η  ομάδα  ξεκίνησε  σοβαρά  και  δυνατά  τον  αγώνα  και  στο  5  μόλις  λεπτό  περίπου  έκανε  το  0-1  από  εκείνη  την  στιγμή  ήταν  κυρίαρχη  του  αγώνα  και  σε  καμία  περίπτωση  δεν  επέτρεψε  τον  αντίπαλο  να  κάνει  παιχνίδι. Το  ημίχρονο  τελείωσε  με  0-5, ενώ  στο  δεύτερο  ημίχρονο με   1 ακόμη  γκολ έκανε  το  0-6   το  γκολ  του  αντιπάλου  ήρθε  στο  τέλος  του  αγώνα  στην  μοναδική  ευκαιρία  που  έκανε. Οι  σκόρερ  είναι  Κόκαλος  Σ.   2, Καμπάνης  Α.  2, Τσιούρι  Γ.  1, Κεσίδης  Ε.  1. Μετά  το  τέλος  της  22ης  αγωνιστικής  η  ομάδα  μας  βρίσκεται  στην  Δεύτερη  θέση  με  55  βαθμούς.